Продавець Оптово-роздрібний магазин дверей «ПОРТАЛА» розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
62 відгуків
Безкоштовна доставка ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ Новою Поштою по УкраїніДетальніше
ул. Маршала Малиновского, 1/1, 65059, Одеса, Україна
+380 (95) 585-55-44
+380 (97) 002-55-44
Оптово-роздрібний магазин дверей «ПОРТАЛА»

Пам'ятка покупця для установки дверей "ПОРТАЛА" для приватного будинку

Пам'ятка покупця для установки дверей "ПОРТАЛА" для приватного будинку

При експлуатації дверей в приватному будинку важливо знати:

Взимку в наших будинках набагато тепліше, ніж на вулиці. Велику роль у цьому відіграє вхідні двері. Вона захищає наш будинок, не дозволяючи холодного повітря з вулиці потрапити в приміщення. З-за різниці температур на вулиці і в оселі та недостатньої вентиляції приміщення на вхідних дверях з боку приміщення може утворюватися конденсат (краплі води, що виникають внаслідок переходу вологи, що знаходиться в повітрі, з газоподібного стану в рідке).

У зв'язку з промерзанням стін приміщень на внутрішній і зовнішній сторонах двері можливе утворення інею та криги. При обробці укосів як вхідного, так і додаткового дверних блоків, слід використовувати паро-гідроізоляційні матеріали. У противному випадку можлива поява конденсату (інею) і як наслідок - деформація оздоблювальних матеріалів, корозія металевих елементів дверного полотна і фурнітури, коробки, туге (з зусиллям) відкривання і закривання замків.

При установці і експлуатації дверних блоків, що встановлюються на кордоні «вулиця-будинок», Покупець зобов'язаний виконати наступні умови:

1. При монтажі дверного блоку в обов'язковому порядку поріг дверей повинен знаходитися на висоті щонайменше 20 см від рівня землі. Ретельно заповнити всі порожнини по периметру дверної коробки між коробом і стіною поліуретановою монтажною піною для обробки ізоляцією в зазор примикання металевого наличника до стіни. Рекомендується захист парогидроизолирующими матеріалами перед обробкою укосів.

2. Установка тамбура — приміщення, що примикає до житла, створює додатковий захист від холоду і протягів. Установка тамбура дозволяє згладити різницю температур за рахунок збільшення температури повітря в тамбурі.

3. Обов'язково встановлюється захисний козирок в розмірі 1000*2000мм. Конструктив козирка повинен перешкоджати попаданню на поверхню дверного блоку сонячних променів і атмосферних опадів, як в закритому, так і у відкритому положенні дверної стулки. Категорично не можна піддавати панелі MDF теплового впливу, оскільки це може призвести до деформації і відшарування ПВХ покриття і деформації самого полотна. Не допускається рясне намокання вироби, оскільки можливо виникнення ситуації різкого падіння вуличної температури після дощу. В результаті полотно може примерзнути до контуру коробки. Це може стати причиною заклинювання замкових механізмів, відриву ущільнювачів.

4. Встановлення другої дверей (міжкімнатних або вхідний) за основною дверима. Друга двері повинна грати роль тамбур-шлюзу і бути на відстані мінім 30 см від основної двері вона дозволяє мінімізувати потрапляння вологи зсередини на вхідні двері. Рекомендується установка другий двері з ущільнювачем, що забезпечує більш щільне прилягання полотна двері до її коробці.

5. Регулярне провітрювання приміщення (необхідно для зниження вологості повітря).

 

Увага! Не допускається установка дверей в період ремонту! До закінчення всіх будівельних робіт! Це негативно впливає на працездатність замкових механізмів (випаровування або зміна консистенції мастила), лакофарбових покриттів, ущільнювальних прокладок (погіршується еластичність матеріалів, з яких виготовлені ущільнювачі). Прямий вплив випаровування також негативно впливає на споживчі властивості виробу, викликаючи корозію сталевих елементів дверного блоку

У випадку невиконання вищевикладених умов за виниклі недоліки завод виробник відповідальності не несе.

 

Обов'язкові вимоги до конструкції дверей:

Лицьова панель: тільки вологостійка MDF 10 або 16 мм з покриттям «VINORIT або RAL» або порошково-полімерне покриття «мідний антік» «шагрень».

Внутрішня панель: Панель MDF 6, 10, 12, 16, 22 мм з покриттям ПВХ або з покриттям для вуличного використання.

 Увага! Панелі повинні бути без глибоких фрез, дзеркала, декоративних вставок і об'ємних малюнків. Категорично не можна використовувати на кордоні «вулиця - будинок» панелі»; Шпон!

Вхідні двері ТМ «ПОРТАЛУ» пройшли сертифікаційні випробування як дверні блоки внутрішні і зовнішні відповідають всім нормам ДСТУ Б В.2.6-11:2011 тим не менш, досвід продажу та експлуатації на кордоні вулиця-будинок при недотриманні норм може викликати негативні моменти. Кількість посаду продажних звернень клієнтів на період з 2013р. По 2018 р склало всього лише 2,36%. Даний відсоток пов'язаний з порушеннями вищенаведених вимог або надання клієнту неповної (недостовірної) інформації. Аналіз наведеної статистики дозволяє вважати двері монолітної конструкції придатними для експлуатації на кордоні «вулиця - будинок» при дотриманні вищевказаних умов.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner