Продавець Оптово-роздрібний магазин дверей «ПОРТАЛА» розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
62 відгуків
Безкоштовна доставка ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ Новою Поштою по УкраїніДетальніше
вул. Маршала Малиновського, 1/1, 65059, Одеса, Україна
+380 (95) 585-55-44
+380 (97) 002-55-44
Оптово-роздрібний магазин дверей «ПОРТАЛА»

Який замок вибрати для міжкімнатних дверей?

Який замок вибрати для міжкімнатних дверей?

Дверний замок — це завжди проблема для клієнта, тому їх різноманітність на сьогоднішній день часто вводить покупця в ступор. Який міжкімнатний механізм буде одночасно і практичним і зручним, і довговічним, і стильним — серед цього достатку моделей зрозуміти важко. Одним підходить циліндровий механізм, іншим сподобається замок з магнітною засувкою, третім знадобиться ключ, і так до нескінченності, тому що у кожного споживача свої індивідуальні вимоги.

 

Яким буває міжкімнатний механізм дверного замка?

 

Всі типи міжкімнатних механізмів можна розділити на кілька категорій: одні — більш популярні, інші — не дуже. Отже, види дверних замків такі:

  • замок-засувка з циліндровим механізмом;

  • дверний замок під ключ;

  • механізм з магнітною засувкою;

  • врізний замок з фіксатором.

Варто звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений дверний замок. Не рекомендується вибирати силумін — замки з нього дуже недовговічні і непрактичні. Найкращим матеріалом для міжкімнатного механізму вважається латунь. Дверний замок з латуні не поржавіє і не зламається від необережного руху. Має значення тип кімнати, у якій буде функціонувати магнітний або циліндровий механізм. Замок не повинен бути занадто чутливим до перепадів температури і підвищеної вологості.

 

Особливості циліндричних механізмів і фіксаторів

 

Найпростіший міжкімнатний механізм — це замок-засувка. Зовні він являє собою циліндр, оснащений так званим «язичком», який можна повернути, натиснувши на ручку дверей. Засувку не можна назвати механізмом для надійного запирання двері, вона підходить лише для того, щоб щільно прикрити її. Це ідеальний варіант для кухні або дитячої, але не для ванної кімнати, звичайно ж. Встановлюється такий міжкімнатний механізм так само елементарно, як і функціонує.

Врізний замок з фіксатором дозволяє закрити двері кімнати зсередини, за допомогою спеціальної поворотної ручки. Остання фіксує дверний замок в закритому положенні, що дозволяє усамітнитися, наприклад, у вбиральні або робочому кабінеті. Однак потрапити в кімнату досить просто, так як зовні є отвір, в який можна вставити плоску викрутку або монетку і прокрутити механізм у зворотний бік, тобто фактично відкрити двері. Надійно закритися не вийде, скоріше — просто показати, що в кімнаті хтось є і не бажає чиєїсь присутності.

 

 

Механізм з магнітною защіпкою

 

Цей тип дверного замка заслуговує окремої уваги, тому що на сьогоднішній день — це самий оптимальний варіант міжкімнатного механізму. Дверний замок з магнітною засувкою являє собою ту ж засувку, але в удосконаленому вигляді. Двері прикривається досить щільно, з допомогою двох магнітів — в замку і дверної коробки, які, стикаючись, щільно фіксують зачинені двері. Двері на магнітній засувці завжди працює безвідмовно і, що важливо, абсолютно безшумно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner